Strona głównaSerdecznie witamy

Serdecznie witamy

Serdecznie witam na stronach internetowych gabinetu stomatologicznego Dental Studio. Dzięki stronie internetowej macie Państwo możliwość zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

Dental Studio to gabinet stomatologiczny z nowoczesnym wyposażeniem i komfortowo urządzonym wnętrzem. W celu osiągnięcia najlepszych wyników leczenia gabinet jest wyposażony w bardzo nowoczesny sprzęt oraz aparat rtg. Zdjęcia rtg wykonujemy na miejscu w technologii cyfrowej. Dla umilenia czasu spędzonego przez Państwa w gabinecie, zamontowaliśmy profesjonalny system nagłośnienia, z którego m.in., podczas zabiegu płynie muzyka. W poczekalni znajduje się bezpłatny punkt dostępowy do internetu oraz telewizja kablowa.

Osobiście jestem dumny mogąc zaoferować państwu możliwość rejestrowania się na wizyty przez internet. Jako jedyni w Gryfinie dysponujemy bowiem systemem rejestracji internetowej opartej na platformie iGabinet. Dzięki temu rozwiązaniu możecie Państwo mieć kontakt z nami 24h, 7dni w tygodniu. System rejestracji internetowej umożliwi Państwu umówienie się na wizytę do lekarza w najdogodniejszym dla Państwa terminie. Dzięki iGabinetowi to Państwo możecie samodzielnie umówić się na wizytę, wybrać specjalistę oraz sprawdzać termin wizyty siedząc w domu przed komputerem, nie tracąc czasu i pieniędzy na dodzwonienie się do rejestracji! System rejestracji internetowej zastosowany w Dental Studio automatycznie przypomni Państwu o terminie wizyty, oraz o wizytach kontrolnych.

Przyjmując od ponad 5.lat pacjentów zaobserwowałem, że oglądanie trwającego zabiegu prowadzi zwykle do zwiększenia lęku i poziomu stresu. Realizując swoje marzenie, jakim jest własny gabinet, zaprojektowałem telewizor LCD zainstalowany na suficie nad unitem dentystycznym, nad głową pacjenta. To prosty sposób na umilenie wizyty, odwrócenie uwagi od zabiegu i walka ze stresem.

Chcąc zadbać o zdrowie zębów naszych najmłodszych pacjentów z moim zespołem realizujemy specjalnie opracowany, autorski program wizyt adaptacyjnych oraz wizyt połączonych z zabiegami dla dzieci i młodzieży. Wszystko po to by lęk przed dentystą zniknął na zawsze.

Dental Studio ma być z założenia przyjaznym pacjentom miejscem. Każdy z Państwa może być pewien profesjonalnej obsługi, rzeczowej porady oraz ustalenia indywidualnie potrzeb leczniczych i planu leczenia. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, endodoncją, stomatologią estetyczną, wybielaniem zębów, protetyką i implantologią.

Dental Studio to również nowatorskie podejście do stomatologii. Od 2009 roku zajmuję się hirudoterapią. W maju 2010r. ukończyłem kurs z hirudoterapii ten sposób leczenia na potrzeby stomatologii. Hirudoterapia w stomatologii znajduje zastosowanie po zabiegach implantologicznych, chirurgicznych ekstrakcjach zębów, leczeniu stanów zapalnych czy parodontopatii. Wszystkich zainteresowanych ta naturalną metodą leczenia zapraszam na konsultację.

W imieniu całego zespołu gabinetu stomatologicznego Dental Studio mam zaszczyt zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług. Jestem przekonany, że wspólnie możemy osiągnąć sukces w zapewnieniu Państwu zdrowego uśmiechu i poprawie samopoczucia.

Lek.dent. Dominik Ociepka