Strona głównaNasz zespół

Nasz zespół

Dominik Ociepka
Lekarz stomatolog. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce. Do końca 2009 roku pracował w Klinice Implantologii i Protetyki „Apolonia” w Szczecinie. W maju 2010 uzyskał tytuł hirudoterapeuty. Członek Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii. Zdobywa doświadczenie i umiejętności uczęszczając w licznych kursach i sympozjach krajowych i zagranicznych. Założyciel gabinetu stomatologicznego Dental Studio w Gryfinie.Właściciel gabinetu BryggaTannklinikk w Rørviku w Norwegii. Wśród licznych zainteresowań szczególną uwagą darzy: zwierzęta, turystykę, muzykę i kuchnię. Fan motoryzacji i skandynawskich klimatów. Obecnie praktykuje zamiennie w obu gabinetach i w Polsce , i w Norwegii.

 

Katarzyna Szkudlar

Absolwentka Wydziału Ekonomii Akademii Rolniczej w Szczcinie, dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Nieoceniona "prawa ręka" doktora Dominika, prywatnie jego siostra. W pracy z pacjentami wykazuje się zaangażowaniem i wiedzą, którą poszczycić się może niejeden lekarz. W naszym gabinecie specjalizuje się w higienizacji i profilaktyce. 

 

Elżbieta "Mamcia" Ociepka

Magister ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego. Niezastąpiona, przemiła rejestratorka. W gabinecie zajmuje się rejestracją i wszelkimi sprawami biurowo-ekonomicznymi. Od lat sprawia, że do gabinetu wszyscy wchodzimy uśmiechnięci! Jeśli tylko macie Państwo jakieś pytania lub prośbę... pani Ela zawsze pomoże! Mało kto wie ale posiada dyplom higienistki stomatologicznej.